آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت معماری پایدار (۸۸ اسلاید)

پاورپوینت-معماری-پایدار3

پروژه پاورپوینت معماری پایدار ، دارای ۸۸ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

معماری پایدار
انرژی خورشید
انرژی باد
نیروی آب
انرژی هسته ای
Skylight
اثر گلخانه ای
جذب مجزا
بام های سبز
نحوه اجرا
برج های پایدار
فروشگاه نیچی
DayLighting
تهویه طبیعی
انرژی خورشیدی و مخازن انرژی
نور دهی مخروط در مرکز گنبد
منابع و مآخذ

معماری پایدار
از سی سا ل گذشته وبعد از بحران نفت ایران وایجاد بحرانهای ناشی از این تلاطم ،ملت های جهان به فکر ایجاد راهکاری برای مبارزه با این وابستگی گشتند.از آن زمان به بعد بر گشت به انرژی های تجدید شونده ، باعث ایجاد نوعی تفکر خاص در تمام شاخه های علم وصنعت گشت. مسکن پایدار به آن نوع مسکن اطلاق می شود که نیاز های ذهنی و واقعی نسل کنونی را با توجه به کارایی منابع در آینده تامین سازد .بعد از رشد ناگهانی تکنولوژی مصرف سوخت ناگهان تا چهارصد برابر افزایش یافت که از این مقدار بیش از نیمی از آن متعلق به ساختمان می باشد . پیش از انقلاب صنعتی منابع انرژی اغلب تجدید شونده بودند .شکل کلی شهر ها اقلیمی بود به طوری که استفاده حداکثر از جهت تابش خورشید و جهت باد می شد .انقلاب صنعتی یک انقلاب بر پایه سوختهای فسیلی بود ، با وجود این منابع تجدید شونده هرگز فراموش نشده اند .
پایداری تنها مربوط به مسایل فیزیکی نمی شود بلکه دامنه گسترده تری از آن ملاحضات اجتماعی ،زیباشناسانه و اقتصادی مربوط به رفاه و جامه را نیز در بر می گیرد و توجه به مسایل نظیر کیفیت هوا و هماهنگی بین مسکن و چشم انداز طبیعی می گردد .

نمونه-پاورپوینت-معماری-پایدار-3

 

عنوان :پاورپوینت معماری پایدار

تعداد صفحه : ۸۸ اسلاید

حجم : ۱۳٫۳mb

قیمت : ۱۲۰۰۰تومان

وبسایت معماری معمارینو

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_2380 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7958 53f2d864c07a80c38400052b_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_002_sky_park_wansoon-530x353 53f2d908c07a800962000452_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_008_south_park_wansoon-530x328