آبان
۱۳
۱۳۹۳

پاورپوینت معماری پایدار (۳۴ اسلاید)

پاورپوینت-معماری-پایدار2

پروژه پاورپوینت معماری پایدار به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۳۴ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

مقدمه
پایداری چیست ؟
تاریخچه پایداری
توسعه پایدار
معماری پایدار
پایداری در معماری گذشته
پایداری در معماری معاصر

معماری پایدار
در این جهان ، معماران نیز همسو با سایر دست اندرکاران در پی یافتن راهکارهای جدیدی برای تامین زندگی مطلوب برای نوع بشر بوده اند .
از آنجا که نقاط ضعف و قوت یک ساختمان بر زیست بوم جهان تاثیر مستقیم دارد ، وظیفه ای بس حساس در این خصوص بر دوش معماران است .
کاربرد مفاهیم پایداری و توسعه ی پایداری در معماری ، مبحثی به نام « معماری پایدار » را ایجاد کرده است که مهمترین سرفصلهای آن به عنوان « معماری اکوتک » ، « معماری و انرژی » و « معماری سبز » است .

برای دریافت پروژه پاورپوینت معماری پایدار در پایین روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم : ۲۱٫۶mb

فرمت : rar

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0133 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7958 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_site_plan 53f2dd39c07a80c384000537_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_001_chang_site_plan