آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت معماری فولدینگ (۳۸ اسلاید)

پاورپوینت-فولدینگ-2

 

پروژه پاورپوینت معماری فولدینگ ، دارای ۳۸ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

مردی که افقی می اندیشد
دلوز و سوسور
دلوز و نیچه
دلوز و لایب نیتس
دلوزو مجاز
فلسفه دلوز
ریزوم
اصول معماری فولدینگ
ویژگی‌های معماری فولدینگ
شهرسازی فولدینگ
منابع و مآخذ:

مردی که افقی می اندیشد
ژیل دلوز در سال ۱۹۲۵ در فرانسه متولد شد. بین سال های ۱۹۴۴و۱۹۴۸در سوربن فلسفه خواند.پس از اخذ لیسانس فلسفه در مدارس فرانسه درس فلسفه داد.در سال۱۹۶۹ به مقام استادی فلسفه رسید.

از نوشته های ژیل دلوز می توان به کتاب های نیچه وفلسفه(۱۹۶۲) مارسل پروست و نشانه ها- تمایز و تکرار-ضدادیپ سرمایه داری و شیزوفرنی – هزار فلات – فولد لایپ نیتس و باروک .

در کتاب ضد ادیپ بحث در مورد سرکوب کردن غریزه است پلیس دیگران و خویشتن شدن .
به نظر دلوز انسان در ابتدایی ترین وضعیت موجودی است زیست شناختی . لذا در او میل یا کشش تصاحب اشیا وجود دارد . از نظر دلوز دو نوع میل وجود دارد :
۱- میل پارانویی ۲- میل شیزویی

میل پارانویی خواستگاه اجتمایی و تاریخی دارد از لحظه ای که کودک از مادر جدا می شود تا هنگامی که پا به عرصه اجتماع و فرهنگ می گذارد به هنجارها و قواعدی بر می خورد که میل او را مرتبا” سرکوب می کنند .و آن را در کانال ها و جهات خاصی سوق می دهند . ترس از نداشتن آن چیزی که ما را به سوی آنها متمایل می کند این همان میل پارانویی است که با ترس بر انگیخته می شود . ترس از اینکه فاقد چیزی باشیم که دیگران دارند ، ترس از اینکه دیگرانی که آن را د ارند درباره ما قضاوت نادرست بکنند .

نمونه-پاورپوینت-معماری-فولدینگ-2

 

عنوان :پاورپوینت معماری فولدینگ

تعداد صفحه : ۳۸ اسلاید

حجم : ۱٫۵۳mb

قیمت : ۳۰۰۰ تومان


[wp_cart:معماری فولدینگ ۲:price:3000:end]

[show_wp_shopping_cart]

[contact-form-7 id="605" title="برای ارسال سفارش ایمیل خود را  وارد کنید."]

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_elevation_-1- dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_ground_floor artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_19d2e0879d1606780ed6d44fd098c35f-jpg_ 53f2df8cc07a80388e000492_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_046_chang_detail_6_handrail 53f2d908c07a800962000452_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_008_south_park_wansoon-530x328