آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت معماری دیکانستراکشن (۴۷ اسلاید)

پاورپوینت معماری دیکانستراکشن 2

معماری دیکانستراکشن

پروژه پاورپوینت معماری دیکانستراکشن  به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۴۷ صفحه بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

فلسفه دیکانستراکشن
بنیان گذار دیکانستراکشن
ساختار گرایی
سوسور
ساختارهای سوسور
پسا ساختار گرایی
برنامه دریدا
متافیزیک
افلاطون
دریدا در برابر افلاطون
دریدا در مقابل ارسطو
هستی – خداشناسی
دریدا در برابر دکارت
امانوئل کانت
اگوست کنت
فردریک نیچه
هستی شناسی قرن بیستم
ادموند هوسرل
مارتین هیدگر
دریدا در برابر هستی شناسی
پراگماتیسم ( عمل گرایی )
روشهای کار دریدا
قوم مداری
آوا محوری
حافظه
افلاطون به عنوان نویسنده
کلام محوری
حضور
تمایز
نشانه شناسی
مهمیزها

بنیان گذار دیکانستراکشن- ژاک دریدا – در سال ۱۹۳۰ در الجزیره متولد شد.وی فلسفه تدریس می کرد. دریدا ابتدا در فرانسه با انتشار سه کتاب
۱٫آوا و پدیدار ۲٫نوشتار وتمایز ۳٫گراماتولوژی
در سال ۱۹۶۷ مورد توجه عموم قرار گرفت.این موضوعات را با انتشار سه کتاب (مواضع)،(بار آوری)،(حاشیه ها) در سال ۱۹۷۲ در فلسفه دنبال کرد.
هدف گیری دریدا در این جهت است که نویسنده را با توجه به دلایل منتج از تاًویل نوشته هایش رد کند و در بسیاری موارد نشان دهدفرضیات مسلم فراوانی که نویسنده دعوی خود را بر مبنایآنها پایه ریزی کرده،چنانچه تا دستیابی به نتایج منطقی شان دنبال شوند، دلایل اصلی شان را بی اثر می سازند.چنین نوشته ای در بطن خود بذرهای ویران گری دارد و دریدا وظیفه اش را به عنوان دیکانستراکشنیست یافتن این بذر ها و تقویت آنها میداند.

 

برای دریافت پاورپوینت معماری دیکانستراکشن در پایین بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم : ۱۱۶kb

فرمت : rar

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_diagram dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_site_plan artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_5194684d6a6cd278a1faca8fe97a0f00-jpg_ artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_e4217eac5c30e2f5207041be574d2478-jpg_srz_p_935_ 53d89974c07a80d9710002df_extension-in-casablanca-ricardo-atanacio-balbontin_a_cc_t-5341