آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت معماری ارگانیک (۴۹ اسلاید)

پاورپوینت-معماری-ارگانیک

پروژه پاورپوینت معماری ارگانیک ، دارای ۴۹ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

معماری ارگانیک
رالف والدو امرسون
ویوله لودوک
فرانک فرنس
لوید رایت

معماری ارگانیک
پدیده معماری ارگانیک را نمی توان به آسانی با وقایع اجتماعی ، فنی یا فرهنگی مرتبط ساخت به ویژه که این پدیده از نظر زمانی یک دوره طولانی را در بر می گیرد .
بینش معماری ارگانیک ریشه در فلسفه رمانتیک دارد . رمانتیسم یک جنبش فلسفی ، هنری و ادبی در اواخر قرن هجده و نوزده میلادی در شمال غربی اروپا بود که به سایر نقاط اروپا و امریکا سرایت کرد . این جنبش واکنشی در مقابل خرد گرایی عقل مدرن بود . رمانتیک ها همانند پیروان تفکر کلاسیک به ذهن انسان اعتقاد داشتند . ولی رمانتیک ها به آن بخش از ذهن توجه داشتند که بیشتر در باره احساس و عواطف بود . در صورتی که برای فلاسفه کلاسیک مانند دکارت ولیبنیتز ، عقل و منطق اهمیت داشت .
نکته حائز اهمیت این که اکثر فلاسفه ی رمانتیک شاعر بودند و به تجلیل از طبیعت ، عواطف و تخیل می پرداختند . در حالی که اکثر فلاسفه کلاسیک ریاضی دان بودند .لذا در آثار ادبی هنری کلاسیک میتوان وضوح ، عدم ابهام ، نظم ، تقارن و تناسب را مشاهده کرد . ولی در آثار رمانتیک احساس و هیجان ، ایجاد ابهام وتوهم و مناظر تماشایی طبیعی مورد نظر است. کلاسیک به دنبال سلطه بر طبیعت است در حالی که رمانتیک در پی تحسین طبیعت است .

نمونه-پاورپوینت-معماری-ارگانیک

 

عنوان :پاورپوینت معماری ارگانیک

تعداد صفحه : ۴۹ اسلاید

حجم : ۵٫۲۲mb

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

وبسایت معماری معمارینو

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_03 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7949 artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_8bf5e724be7348b195706416b94d1fc2-jpg_ 53f2d864c07a80c38400052b_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_002_sky_park_wansoon-530x353 53f2dd4cc07a800962000462_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_013_chang_plan_f2_txt