آبان
۶
۱۳۹۳

پاورپوینت مرمت خیابان تربیت تبریز (۳۶ اسلاید)

پاورپوینت-مرمت-خیابان-تربیت

خیابان تربیت تبریز

پروژه پاورپوینت مرمت خیابان تربیت تبریز  ، دارای ۳۶ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

مشخصات عمومی شهر تبریز
سابقه تاریخی شهر تبریز
موقعیت جغرافیایی
زلزله های تبریز
نام تبریز
بافت تاریخی
آسیب شناسی و طرح رفع آسیب

 

سابقه تاریخی شهر تبریز
فضاهای معماری و شهری پدیده‌هایی کالبدی هستند که بسیاری از خصوصیات فرهنگی، اجتماعی و تمدنی یک جامعه را بازتاب می‌دهند، از این رو می‌توان آن را تجسم کالبدی بخشی از تاریخ و فرهنگ جامعه به شمار آورد.
تبریز یکی از شهرهای بسیار مهم تاریخی کشور است که پیشینة آن به دوران پیش از اسلام می‌رسید. این شهر در بسیاری از دوره‌های تاریخی از مراکز مهم آذربایجان به شمار می‌رفته و در برخی دوره‌ها ـ مانند دورة ایلخانان، قراقویونلوها، آق‌قویونلوها و مدتی نیز در دورة صفویه ـ پایتخت کشور بوده است. این شهر در دورة قاجاریه دومین مرکز مهم حکومتی کشور به شمار می‌رفت ضمن آنکه موقعیت و اهمیت بازرگانی آن در بسیاری از دوره‌های تاریخی این شهر را به مرکزی مهم تبدیل کرده بود.
پیشینة تاریخی و تلاش مستمر ساکنان شهر در طول تاریخ موجب پیدایش گونه‌هایی از فضاهای معماری و شهری شد که متأسفانه اکنون آثار اندکی از آن‌ها باقی مانده است. عوامل بسیاری نظیر زلزله در از میان رفتن این آثار نقش داشته‌اند و همواره آسیب‌ها و خسارت‌های جبران‌ناپذیری بر مردم و آثار معماری شهر وارد کرده‌اند.

 

نمونه-پاورپوینت-مرمت-خیابان-تربیت-تبریز

 

عنوان :پاورپوینت مرمت خیابان تربیت تبریز

تعداد صفحه : ۳۶ اسلاید

حجم : ۱۰٫۲mb

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

 

وبسایت معماری معمارینو

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_diagram dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_elevation_-2- dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_8bf5e724be7348b195706416b94d1fc2-jpg_ artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_42c1364c5898c9fca6f92667524663e0-jpg_ 53f2dd4cc07a800962000462_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_013_chang_plan_f2_txt