آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت سبک کوبیسم (۴۰ اسلاید)

پاورپوینت-سبک-کوبیسم

سبک کوبیسم

پروژه پاورپوینت سبک کوبیسم ، دارای ۴۰ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

تعریف سبک
پابلو پیکاسو
نگاهی به کوبیسم
آشنایی با سبک هنری کوبیسم – cubism
تابلوهای کوبیستی از پیکاسو
عکاسی کوبیستی
کوبیسم هنوز زنده است
بیشتر از آنچه به نظر می رسد
رنگ کوبیسم جدید
یک فرایند طولانی
ورود هنرنو وکوبیسم به ایران
استاد در مورد انگیزه های حرکتی و فعالیتی چنین می‌گوید:
منابع و مأخذ:

تعریف سبک

در لغت به معنای: طور و عمل و طرز و روش و قاعده و شیوه است.
دو نوع سبک شناسی وجود دارد:۱‐ایستا (static)سبک هر طبقه ای اجتماعی جدا از تغیرات دائمی خود و مداخلات سبکهای طبقات دیگرمورد توجه قرار می گیرد.
-۲پویا(dynamic)جریان سبکها و طبقات اجتماعی الحاظ تحولات داخلی خود و مناسبات متقابلی که بایکدیگر و نیزباسایرشئون زندگی عملی و نظری جامعه دارند برسی میشود.
در مورد سبک ها و دوره های هنری و تاریخی زیانبار ترین همه ی فرضیات این است که گمان کنیم مجموعه ی قوانین ثابتی وجود دارد که به کمک آن بتوان هنر را از غیر هنر تشخیص داد و بر اساس همان قوانین ارزش و منزلت هر اثر هنری را به دقت درجه بندی کرد. خواص مطلق هنر بر آدمی پوشیده مانده است و هیچ کس نمی تواند مستقل از تاثیر زمان و محیط درباره ی آثار هنری داوری کند. تعریف هنر به همان اندازه دشوار است که تعریف وجود آدمی.اثری را که صرفا با کمال مهارت و کوشش و تکنیک ساخته شده است را نمی توان هنر دانست مگر آنکه جهشی از تخیل در آفرینش آن به کار رفته باشد.میکل آنژدر باره ی روش کار خود میگوید:” آزاد ساختن هیکل آدمی از مرمری که آن را در خود زندانی کرده است”

نمونه-پاورپوینت-سبک-کوبیسم

 

عنوان : پاورپوینت سبک کوبیسم 

تعداد صفحه : ۴۰ اسلاید

حجم : ۹۶۳kb

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

وبسایت معماری معمارینو

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_diagram dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_elevation_-1- dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_section dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_site_plan 53f2d908c07a800962000452_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_008_south_park_wansoon-530x328