آبان
۴
۱۳۹۳

پاورپوینت تزئینات گنبد سلطانیه ( ۶۰ اسلاید )

پاورپوینت تزئینات گنبد سلطانیه

پروژه پاورپوینت تزئینات گنبد سلطانیه ، دارای ۶۰  اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

 

موقعیت جغرافیایی شهرسلطانیه
مختصری در مورد معماری گنبد سلطانیه
تزئینات بنا
تزئینات آجری

تزئینات گچی
کاشی کاری

 

موقعیت جغرافیایی شهرسلطانیه

بخش سلطانیه با وسعتی حدود ۱۵۶ هکتار در ناحیه مرکزی متمایل به غرب استان زنجان، ۴۸ درجه و ۴۸ دقیقه طول شرقی جغرافیایی و ۳۶ درجه و ۳۶ دقیقه عرض شمالی جغرافیایی با ارتفاع ۱۸۸۰ متر از سطح دریا در ۴۰ کیلومتری جنوب خاوری استان زنجان قرار گرفته است.
سلطانیه امروزی به عنوان مرکز بخش، ازتوابع شهرستان ابهر به شمار میرود و کوههای یان بلاغ و آغ داغ در شمال و جنوب آن واقع اند.
وجود چمن سلطانیه، قرار گرفتن کوههای اطراف و ارتفاع مکانی، منطقه را در ردیف نواحی بادخیز قرار داده است و سبب شده تا سلطانیه دارای آب و هوای نسبتاً معتدل مایل به سرد و خشک باشد. بیشترین درجع حرارت در تابستانها ۲۸ درجه بالای صفر و کمترین آن در زمستان به ۱۵ درجه زیر صفر می رسد و میانگین آن ۱/۱۱ سانتیگراد است.
حداکثر میزان بارندگی در سال ۳۵۰ میلیمتر است.بارش و نزولات جوی درسلطانیه که متأثر از آب و هوای استان است تابع دو باد معروف به «مه» و «شروه» است.که به ترتیب از شمال به جنوب و از جنوب غرب به شمال شرق حرکت می کنند.

 

 

نمونه پاورپوینت تزئینات گنبد سلطانیه

 

عنوان : پاورپوینت تزئینات گنبد سلطانیه

تعداد صفحه : ۶۰ اسلاید

حجم : ۱۴mb

قیمت :۸۵۰۰ تومان

رمز فایل : himemar.ir

نوع فایل : rar

وبسایت معماری معمارینو

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_01 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7949 artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_5194684d6a6cd278a1faca8fe97a0f00-jpg_ 53f2dd39c07a80c384000537_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_001_chang_site_plan