آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت بررسی آثار آلوار آلتو (۷۶ اسلاید)

پاورپوینت-بررسی-آثار-آلوار-آلتو

پروژه پاورپوینت بررسی آثار آلوار آلتو ، دارای ۷۶ اسلاید ، شامل سر فصل های زیر می باشد.

زندگینامه
فنلاند
شخصیت خصوصی
ویژگی های معماری
تحلیل آثار
نمونه های دیگر

زندگینامه
در سال۱۸۹۸ در دهکده کورتان از توابع شهر جیاسکیلا در غرب فنلاند متولد شد.او بزرگترین فرزند خانواده اش بود. پدرش نقشه بردار و مادرش منشی دفتر پستی بود.وقتی پنج ساله بود خانواده او به شهر جیاسکیلا که از شهرهای اصلی ودر زمره مراکز فرهنگی این کشور است و امروزه نیز به دلیل سنت قوی تعلیم وتربیت به آتن فنلاند معروف است مهاجرت کردنددر آنجا محیط اطرافش تفاوت بسیاری با زادگاهش داشت زمین صاف به ارتفاعات که توسط دریاچه ها احاطه شده بودند تغییر یافته بود جاده های روستایی تبدیل به خیابانهای شبکه ای شهری شده بود شلوغی و ازدحام شهر جایگزین صدای احشام در روستا شده بود.
در سال ۱۹۱۶ برای ادامه تحصیل در رشته معماری به هلسینکی رفت و در دانشگاه پلی تکنیک مشغول تحصیل شد. ولی تحصیلات او به دلیل جنگ داخلی فنلاند متوقف ماند جنگی که نهایتا در سال ۱۹۱۸ به جدایی فنلاند از روسیه انجامید.
در ۱۹۲۱ با مدرک معماری فارغ التحصیل شد و بعد از یک سال خدمت وظیفه دفتر شخصی اش را در سال ۱۹۲۳ در جیاسکیلا افتتاح کرد. یک سال بعدبا دستیارش “آینو مارسیو”ازدواج کرد. آینو فردی متعادل و آرام بود و ایده های بلند پروازانه آلتو را کنترل می کرد. همچنین او مسئول طراحی داخلی ساختمانهایی بود که آلتو طراحی می کرد. آینو در سال ۱۹۴۹ پس از یک زندگی کوتاه در گذشت.

 

پاورپوینت-بررسی-آثار-آلوار-آلتو

 

عنوان : پاورپوینت بررسی آثار آلوار آلتو

تعداد صفحه : ۷۶ اسلاید

حجم : ۶٫۴۴mb

قیمت : ۵۰۰۰ تومان

وبسایت معماری معمارینو

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_03 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0133 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7949 53d89974c07a80d9710002df_extension-in-casablanca-ricardo-atanacio-balbontin_a_cc_t-5341 53f2db7bc07a80096200045a_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_102_south_thierry_sauvage