آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت آب و معماری (۳۹ اسلاید)

پاورپوینت-آب-و-معماری

پروژه پاورپوینت  آب و معماری (انسان طبیعت و معماری) به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۳۹ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

مقدمه
آب و معماری
آب در باغ ایرانی
منابع آب جاری در باغ
سلسله مراتب حضور آب در باغ
ورود آب به باغ
حضور آب در باغ
خروج آب از باغ
شیوه های نمایش آب در داخل باغ
آب به صورت راکد
حرکت روان آب
برشی از یک چاه هواکش
فواره

مقدمه
آب، بعنوان یکی از عناصر عناصر چهارگانه آفرینش جایگاه ویژه ای در فرهنگ کهن ایران دارد. فرهنگ ایرانی، بعنوان فرایندی از اندیشه اجتماعی و باورهای مذهبی، مقام والایی برای آب قایل است. چراکه هم مایه حیاط است و هم لازمه رشد کاشته ها؛ همچنین، مایه تطهیر جسم و صفای باطن است. آب از زمان های دیرین، در باورهای آیینی ایران، مقدس محسوب می شده است؛ بطوریکه در آیین مهرپرستی، مذهب زرتشت، و دین مبین اسلام به ارزش آن اشاره شده و از تباه کردن آن نهی شده است.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم :۱۴٫۲mb

فرمت : rar

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0133 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_elevation_-1- dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_first_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_ground_floor artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_9f963b06da868f0be01d8ceed4b09b8e-jpg_ artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_795070aab39f7ae203c4bbe1a14009fd-jpg_