آبان
۲۷
۱۳۹۳

پاورپوینت نقش طبیعت در سازه های معماری (۶۲ اسلاید)

پاورپوینت نقش طبیعت در سازه های معماری

پروژه پاورپوینت  نقش طبیعت در سازه های معماری  به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۶۲ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

پبشگفتار
بررسی برخی از سازه های معماری با الهام از طبیعت
بررسی کارهای فرای اتو (سازه های چادری و کابلی با الهام از طبیعت)

پیشگفتار
پیدایش معماری بوسیله ی انسان به روشنی مشخص نیست انسان که زندگی را از غار آغاز کرد و بر اثر چه عواملی به فکر ایجاد سر پناه برای خویش نائل گردید جای سوال دارد .
از غاری که زندگی می کرد الهام گرفت یا از درختی که سایبانی مناسب در فصل گرما بود . بهرحال انسان پیش از تاریخ به هر نحو که بود موفق به ایجاد آثار معماری گردید
آنچه که مسلم است الهام از ساختارهای طبیعی در سازه های معماری نقش اساسی دارد .

فرای اتو
فرای اتو ، دارنده مدال طلای RIBA
2005 ، که به واسطه سازه های چادری و کششی خلاقانه اش در سطح بین المللی شناخته شده ، با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و تحقیقات در زمینه فرم های طبیعی ، به یک پیشرو در زمینه سازه های سبک و ساختمان های اکولوژیک تبدیل شده است .
اولین بررسی جامع از کارهای کامل وی همانند غرفه آلمان غربی در نمایشگاه مونترال ۱۹۶۷ و سقف ورزشگاه المپیک مونیخ ۱۹۷۲ می باشد .

 

برای دریافت پروژه  پاورپوینت نقش طبیعت در سازه های معماری در پایین روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم :۲۲٫۱mb

فرمت : rar

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_05 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0242 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7961 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada artist-fills-paris-negative-space-with-whimsical-illustrations_a7bb96_5194684d6a6cd278a1faca8fe97a0f00-jpg_ 53d89974c07a80d9710002df_extension-in-casablanca-ricardo-atanacio-balbontin_a_cc_t-5341