شهریور
۱۸
۱۳۹۳

دانلود پروژه پاورپوینت بافت و معماری (۶۷ اسلاید)

بافت و معماری

پروژه پاورپوینت بافت و معماری به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۶۷ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

 

فهرست

تعریف بافت

انواع بافت (تصویری-ترسیمی)

روش های ایجاد بافت

انواع بافت(لامسه-بصری)

بافت و نور

باقت اجسام(آجر،چوب،آسمان،آب،ابر و دود)

تاثبر بافت در بناها و شهرها (بافت و معماری)

بافت در موسیقی

 

تعریف بافت

به طور کلی سطح و رویه ی هر شکل دارای ظاهر خاصی است که به آن بافت گفته می شود.درک کردن بافت هم از طریق حس لامسه و هم توسط احساس بصری میسر است.در هنر تجسمی درک بافت های مختلف از نظر سختی،زبری،لطافت و صافی و هموار یا نا هموار بودن معمولا با دیدن و به صورت بصری اتفاق می افتد.بنابراین بافت چیزی نیست که بتوان آن را با تعریف و با لغاتی بیان کرد و طرف مقابل با شنیدن تعریفاتی آن را احساس کند.بلکه درک بافت حتما باید از طریق حس لامسه و بینایی صورت گیرد.لمس حس اولیه و آغاز کننده در بافت است و بینایی هم به حس تکیه دارد.

بافت و نور

بافت و چگونگی سطح اجسام ویژگی های نور را دگرگون می کند. اجسامی که دارای بافت های صاف و نرم و شفاف اند مانند فلزات براق و سطوح شیشه ای و بلوری و مانند اینها که آثار نور بر آنها قوی تر است، باعث انعکاس های گوناگون می شود. بر عکس اجسامی که بافت های زبر و خشن دارند، درخشندگی نور را کاهش می دهند و ……….

.

.

.

برای دریافت پروژه پاورپوینت بافت و معماری در پایین روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم :۹٫۹۸mb

فرمت : rar

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

۲ دیدگاه + فرستادن دیدگاه

  • با سلام من این فایلو دانلود میکنم ولی پسوردو که میزنم ارور میده، خواهش میکنم کمک کنید واقعا دعاتون میکنم مرسی

    • دوست عزیز به نبودن فاصله در هنگام تایپ پسورد دقت کنید.
      شما کپی می کنید و در حین کپی اولش اون فاصله را هم کپی میکنید.
      صرفا himemar.ir تایپ کنید مشکلی پیش نمیاد

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0242 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_2380 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_section 53f2dd39c07a80c384000537_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_001_chang_site_plan 53f2df8cc07a80388e000492_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_046_chang_detail_6_handrail 53f2daaac07a80c384000530_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_portada-530x353