مهر
۳
۱۳۹۳

دانلود پاورپوینت سازه های فضاکار (۳۱ اسلاید)

سازه های فضاکار

پروژه   پاورپوینت سازه های فضاکار   به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۳۱ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

فهرست

- سازه های فضایی چیست؟

- مزایای سازه های فضایی

- انواع معماری سازه فضایی

- قوسی

- شیب دار

- گنبدی

- هرمی

- تلفیقی

- کاربردهای سازه فضاکار

- دلیل شهرت ناگهانی سازه های فضاکار

- اشکال گوناگون سازه های فضایی

 

سازه های فضایی چیست؟

سازه های فضایی یا سازه فضاکارشکلهای هندسی منظمی هستند که در کنار یکدیگر تکرار شده و با اتصال مکرر اجزا سازه فضایی، شبکه ای مستحکم و یکپارچه با ساختاری سه بعدی به وجود می آورند . سازه های فضایی ( سازه فضا کار ) به علت پخش نیرو در جهات مختلف از استحکام توام با سبکی برخوردار می باشند،سازه فضاکار بعلت استفاده حداکثر از سیستم پیش ساختگی از سرعت ساخت و نصب بیشتری برخوردار می باشد و همچنین  میتوان کلیه سازه فضایی و تاسیسات مربوطه را در تراز زمین سوار کرده و سپس سقف را بالا برده و نصب کرد. سازه های فضایی یا سازه فضاکار, سازه‌های باز و جمع‌شونده هستند که می‌ توان ازآنها در زمان و مکان دیگری استفاده نمود . دارای آنچنان نیروی پایداری و مقاومت نهایی هستند که سازه را قادر به تحمل بارگذاری موضعی بیش از حد می کند . نمونه هایی از این نوع سازه های فضایی در ایران،پوشش مرقد مطهر امام و سقف چند غرفه . . .

.

.

.

برای دریافت پاورپوینت سازه های فضاکار در پایین بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فابل : himemar.ir

حجم : ۳٫۴۱mb

فرمت : rar

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_00portada dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_diagram dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_dsc_0133 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7949 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7958 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_img_7961