شهریور
۲۹
۱۳۹۳

دانلود پاورپوینت بافت در معماری (۴۶ اسلاید)

پاورپوینت بافت در معماری

پاورپوینت بافت در معماری

پروژه پاورپوینت بافت در معماری به صورت اختصاصی از سوی سایت “های معمار”خدمت شما دوستان عزیز برای دانلود رایگان قرار گرفته است ، که دارای ۴۶ اسلاید بوده و شامل سرفصل های زیر می باشد.

فهرست

-تعریف بافت

-انواع بافت

-بافت لامسه ای

-بافت بصری

-بافت تصویری

-بافت ترسیمی

-نمونه های معماری

-منابع

 

تعریف بافت

هر شی و یا هر شکل،دارای ظاهر خاصی است که رابطه بین تار و پود آن شی را نشان می دهد.بافت به جنسی که اشیا از آن ساخته شده اند مربوط است وچگونگی رویه سطح را از لحاظ نرمی،صیقلی و زبری بیان می دارد.بافت نمود و ظاهر یک سطح است از جنبه ی کیفیت قابل لمس آن . به سخن دیگر ، بافت تنها عنصر بصری است که از طریق دیدن ، احساس لمس کردن را در بیننده بر می انگیزد . درآ‏ثار هنری چهار نوع بافت قابل تشخیص اند : واقعی ، ساختگی ، انتزاعی ، ابداعی .همه مواد دارای درجه ای از بافت هستند. ولی هرچه مقیاس یک الگوی بافتی کوچکتر باشد به نظر صاف تر می رسد.حتی بافت های زبر هم وقتی از فاصله دور دیده می شوند به نظر صاف می آیند. زبری یک بافت فقط از فاصله نزدیک دیده می شود.مقیاس نسبی بافت بر شکل ظاهری و جایگیری سطح در فضا تاثیر می گذارد.بافت دارای رگه های جهت داری است که می تواند بر طول و عرض . . .

.

.

.

برای دریافت پروژه پاورپوینت بافت در معماری در پایین روی لینک دانلود کلیک کنید.

دانلود

رمز فایل : himemar.ir

حجم :۱۶٫۸mb

فرمت : rar

      مطالب مرتبط

درباره نویسنده: امیر رهنمای طریقی

فرستادن دیدگاه

پشتیبانی

تبلیغات

پشتیبانی پرداخت

آمار سایت

گالری

dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_01 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_03 dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_elevation_-2- dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_ground_floor dashte-noor-s-gym-building-narges-nassiri-toosi_site_plan 53f2dd39c07a80c384000537_chang-ucchin-museum-in-yangju-chae-pereira-architects_001_chang_site_plan